10 GAB. LC Sieviešu MK Vīriešu LC-FC 2.5 mm uz 1,25 mm SM 9/125 Hibrīda Adapteris Fiber Optisko Adapteri
10 GAB. LC Sieviešu MK Vīriešu LC-FC 2.5 mm uz 1,25 mm SM 9/125 Hibrīda Adapteris Fiber Optisko Adapteri
Sku: w118
(0 Recenzijas)
Jauns

€37.24 €41.37

Apraksts:

viņa LC(Sievietes), FC(Vīrietis) tipa optisko šķiedru hibrīda adapteris ir regulēta veids fiber-iegultā adapteris savienotājs, kas pakļauti ekspluatācijai, līmēšana un sakabes starp fiber optics.

Motīvs:

Atkārtoti līdz pat 1000 reizes

Augsta precizitāte un labas compatiblity

Augstu uzticamību un stabilitāti

1. Hibrīda adapteris tips: LC(Sievietes), FC(Vīriešu)

2. Šķiedras tyle: SM 9/125 Šķiedras.

3. Ievietošanas Zudumu(db): Mazāk par 0.50

4. Atkārtojamība(db): Vairāk nekā 0.38

5. Aizvietojamību(db): Mazāk nekā 0.20

6. Piedurknes Ligzdas Materiāls: Cirkonija dioksīda keramikas

7. Darba temperatūra: -25C līdz +75C.

8. Uzglabāšanas temperatūra: no 25 līdz +75C.

Parametrs

Vienības

LC sieviešu MK vīrietis

SM

PC/UPC/APC

Ievietošanas Zudumu (Tipisks)

dB

≤0.2

Atgriešanās Zaudējumu

dB

≥60

Apmaināmība

dB

≤0.2

Atkārtojamība

dB

≤0.2

Izturība

Laiks

> 1000

Darbības Temperatūra

°C

-40~75

Uzglabāšanas Temperatūra

°C

-45~85

Tagi: fc lc, lc upc, ftth, optiskās šķiedras, optiskās šķiedras savienotājs, šķiedras savienotājs, lc, sc, , savienotājs sc, fc sc, optiskās šķiedras sc.

  • Izmērs: 20cmx20cmx20cm
  • Diametrs: 0.9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, Pārējie
  • Zīmola Nosaukums: Joinwit
  • Savienotāja Tips: Hibrīds
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Izturība: 500 Reizes
  • Režīms:
  • Objekta Garumu: 1m
  • Atkārtojamība: <0.5 dB
  • Modeļa Numurs: FTTH Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs
  • Saderīgs: TP-link

Saistītie Produkti