Profesionālās SDS Suzuki Motociklu Diagnostikas Sistēmu, Atbalsta Multi-Valodas automašīnu diagnostikas rīks suzuki
Profesionālās SDS Suzuki Motociklu Diagnostikas Sistēmu, Atbalsta Multi-Valodas automašīnu diagnostikas rīks suzuki
Sku: w67316
(0 Recenzijas)
Jauns

€98.47

Apraksts:

Profesionālās SDS Suzuki Motociklu Diagnostikas Sistēmu, Atbalsta Multi-Valodas automašīnu diagnostikas rīks suzuki

SDS Suzuki Motociklu Diagnostikas Sistēmas

Top 3 Iemesli, lai Saņemtu SDS

1. Valodas: Franču,Angļu,Vācu,Itāļu,Spāņu,Grieķu,Portugāļu,Japāņu,Ķīniešu

2. Operētājsistēma: Windows XP, Vista un 7

3. Atbalsts Gads: 2000-2012

Paziņojums: SDS Nevar atjaunināt, Specifikācijas un Funkcijas (1) Šī sistēma diagnozes problēmas, sazinoties ar borta datoru, izmantojot speciāli izstrādāta programmatūra, kas darbojas tirdzniecībā pieejamu Windows 95, 98, 2000, XP, Vista un 7, speciāls interfeiss kastē, kas pārveido/pārvērš datoru sakaru signālus, un īpašā komunikācijas kabeli. (2) Ņemot pieteikumu motocikliem vērā, interfeisa box ir panākts kompakts un viegls svars.Papildus nodrošinot savienotājs transportlīdzeklis, sistēma ir aprīkota ar divu veidu pieslēgvieta, USB un RS-232C, saziņai ar datoru, lai tie būtu savietojami ar jauniem un veciem datoriem. (3) interfeisa box nav ūdensizturīgs, jo standartizēta savienotāji tiek izmantoti.Ar operabletemperature diapazons ir 0 – 50 °C. maksimālais vibrācijas izturība ir 2.2 G, kas prasa aizsardzību no triecieniem un vibrāciju. (4) Par komunikācijas protokolu starp datoru un adapteri starptautiskā standarta ISO14230 tiek izmantots. (5) Šā īpašu programmatūru, kas ir saderīga ar deviņās valodās (6) Vai motors darbojas vai apturēt, dati, kas saņemti no dažādām sensori var tikt parādīta reālā laikā vai var tikt attēlots.Datu vai diagrammas redzams, var saglabāt un izdrukāt. (7) datu veidu, kas tiks parādīts var izvēlēties. (8) saglabātie dati var tikt atkārtoti parādīts un attēlots diagrammā. (9) kļūmes kods (gan pagātni un pašreizējo), kas ir iegaumējis bankrota laikā, var saukt atpakaļ un parādīts.Izmaiņas no datu ieraksta laikā neveiksmes (2 gadījumos, maksimālo), var tikt parādīts. (10)"sprūda" var tikt izveidotas diagnostikas datus.Sprūda ir funkcija, kas sāk ierakstīt datus no, ja iestatītā vērtība ir pārsniegta (vai nāk īsā) vienu vai vairākus datus.Šo funkciju var arī ierakstīt laiks, lai parādītu nepatikšanas kods monitoringa grafiku. (11) Aktīvu kontroli ir iespējams (piemēram, sekundārā gaisa solenoīda disku, utt.). (12) sistēmas var ierakstīt datus, kas ir par aptuveni 30 minūtes darbība, kā arī braukšanas datus.Tās var nolasīt un pārbaudīt. (13) sistēmu, nepieciešams izveidot papildu funkciju, borta ECU, un izmantojiet speciālu savienotāju.Diagnozi sistēma ir piemērojama jauniem modeļiem, kas ražoti pēc 2002. gada Maijā (PAR 650 tālāk), un viņu modelis izmaiņas.Šī sistēma nav piemērojama tiem modeļiem, kas ražoti agrāk nekā iepriekš.Neveiksmes Diagnozi Izvēlne

Datu Displejs: Parāda pašreizējo transportlīdzekļa stāvokli, izmantojot skaitlisku vai diagrammas displejs.Izpilda "Datu uzraudzīt".DTC pārbaude : Rāda diagnostikas traucējumu kodi, kas saglabāti ECU.Izpilda "DTC inspekcija".Parādīt nespēja dati : Parāda automašīnas stāvokli pirms un pēc kļūmes, izmantojot ciparu displejs.Izpilda "Rādīt nespēja dati".Aktīvā kontrole: Kontroles transportlīdzekli uz laiku no datora.Ļauj apstiprinājumu sistēmas.Izpilda "Aktīvu vadība izvēlni".

Iepakojums Saraksts:

1pc x Galvenās Vienības

1pc x K-līnijas Kabelis

1pc x USB Kabelis

1pc x CD

Tagi: automašīnas skenēšanas x, delphi ds150e, mercedes zvaigzne diagnostikas rīku, vīrietis automašīnu diagnostikas, atspēriena 3, openport 2.0, sds adapteri, sds, auto diagnostikas iekārtas, 4 žokļa čaks urbi, delphi ds150e 2020. gadam pro.

 • Jauda: 0
 • Programmatūras Versija: Jaunākās
 • Vienuma Tips: Citi
 • Ārējās Testēšana Sertifikācija: ce
 • Spriegums: 12-220v
 • Postenis Svars: 1kg
 • Objektu Platums: 25cm
 • Zīmola Nosaukums: JOLFQ
 • Materiāla Tips: stabdard
 • Elektroniskā: No
 • Objekta Garumu: 10cm
 • Aparatūras Versija: Jaunākās
 • Postenis Augstums: 10cm
 • Modeļa Nosaukums: sds

Saistītie Produkti